Przyłącz się do nas

Jesteś konsumentem, specjalistą służby zdrowia bądź kucharzem, rzeźnikiem czy też piekarzem i korzystasz z produktów oznaczonych logiem Biało-Niebieskiego-Serca ? Jestes przekonany by działać na rzecz dobra środowiska, zwierząt hodowlanych i ludzi ?

Możesz łatwo i w pełni dobrowolnie włączyć się w nasze działania by wspierać nasz ruch aktywizować swoje środowisko !

Nasza społeczność dąży do zgromadzenia szeregu indywidualności by stworzyć z nich bogatą sieć ludzi, których łączą wyznawane poglądy i wartości. Taka społeczność wzmacnia działania podejmowane przez naszych członków: rolników I hodowców – tych, którzy produkują, przetwarzają I dystrybuują produkty z logo BNS. Nagłaśnianie działań naszego ruchu stanowi wartość dodatkową i  upowszechnia właściwe wzorce postępowania.  

Taka społeczność będzie również katalizatorem dobrych pomysłów i koncepcji i pozwoli wszystkim na wymianę doświadczeń i informacji.

Do naszej społeczności włączysz się na zasadach pełnej dobrowolności . Rejestracja jest darmowa i nie pociąga za sobą konieczności zakupu produktów ani podejmowania żadnych statutowych działań BNS.  

Włączenie się w społeczność Biało-Niebieskiego-Serca pozwoli Ci na

  • Wspieranie wartościowych , wymierzalnych i transparentnych inicjatyw na rzecz rolnictwa i polityki żywnościowej.
  • Regularne otrzymywanie materiałów i zaproszeń na spotkania i inne wydarzenia.
  • Uzyskanie prawa głosu przy wyborach przedstawicieli społeczności we władzach ruchu.

Z niecierpliwością oczekujemy Ciebie w naszej społeczności! Wsparcie każdej nowej osoby jest niezmiernie ważne dla naszych rolników i hodowców zrzeszonych w Biało-Niebieskim-Sercu! Bądź aktywny!

Przyłączam się do społeczności

Zeby przyłączyć się do społeczności Biało-Niebieskiego-Serca i otrzymywać regularnie informacje o naszych działaniach, prosimy wypełnić poniższy formularz.

Chcę włączyć się I wspierać działania BNS jako (wybierz właściwy profil)
Niniejszym zgadzam się na otrzymywanie informacji od Biało-Niebieskie-Serce oraz kontaktowania się przy użyciu adresu e-mail, jaki podałem powyżej. Zostałem poinformowany , że mój adres e-mail będzie wykorzystany tylko i wyłącznie w celu prowadzenia korespondencji i nie zostanie udostępniony osobom trzecim. *

Biało-Niebieskie-Serce zrzesza polskie przedsiębiorstwa i indywidualnych partnerów od poziomu hodowców i plantatorów do poziomu konsumentów ; tworząc zrównoważone rolnictwo i zdrowy model żywienia. Celem ich działalności jest poprawa  jakości i wartości odżywczych produktów spożywczych, a tym samym  żyzna gleba, czyste środowisko naturalne, zdrowe zwierzęta i ludzie.