Indywidualnym konsumentem bądź jednostką decyzyjną

JEŚLI JESTEŚ KONSUMENTEM LUB JEDNOSTKĄ DECYZYJNĄ ….

… wspieraj nasz ruch i przyłącz się do naszej wspólnoty.

Jesteś konsumentem, pracownikiem służby zdrowia bądź profesjonalistą jedzenia (rzeźnikiem, piekarzem, kucharzem bądź pracownikiem zbiorowego żywienia…) i przekonały cię nasze argumenty?

Możesz łatwo i bezkosztowo włączyć się w nasze działania!

Jako Bleu-Blanc-Cœur International, często otrzymujemy zgłoszenia od osob, które powodowane własnymi przekonaniami, chcą zdecydowanie wspomóc w rozwoju naszą wspólnotę. Po ich wpływem podjęliśmy działania na rzecz stworzenia sieci społecznościowej podzielającej nasze wartości i przekonania.

Jej członkowie będą nagłaśniać projekty oraz wspierać nasze wartości i zobowiązania. Jeśli zdecydują się na wstąpienie w nasze szeregi , uzyskają większy wpływ na podejmowane decyzje ale mogą też pozostać sympatykami i otrzymywać regularnie docelowe informacje o naszej działalności. Dlatego też serdecznie zapraszamy do właczenia się w naszą wspólnotę, jako:

  • konsument
  • specjalista służby zdrowia
  • profesjonalista zbiorowego żywienia

Członkowie sieci społecznościowej wstępują w nasze szeregi dobrowolnie.

Nie obawiaj się konsekwencji, rejestracja jest darmowa i nie pociąga za sobą obowiązku zakupu produktów czy określonego działania . 😊

 

Kliknij by przejść do formularza zgłoszeniowego

Chcę włączyć się I wspierać działania BNS jako (wybierz właściwy profil)
Niniejszym zgadzam się na otrzymywanie informacji od Biało-Niebieskie-Serce oraz kontaktowania się przy użyciu adresu e-mail, jaki podałem powyżej. Zostałem poinformowany , że mój adres e-mail będzie wykorzystany tylko i wyłącznie w celu prowadzenia korespondencji i nie zostanie udostępniony osobom trzecim. *

Biało-Niebieskie-Serce zrzesza polskie przedsiębiorstwa i indywidualnych partnerów od poziomu hodowców i plantatorów do poziomu konsumentów ; tworząc zrównoważone rolnictwo i zdrowy model żywienia. Celem ich działalności jest poprawa  jakości i wartości odżywczych produktów spożywczych, a tym samym  żyzna gleba, czyste środowisko naturalne, zdrowe zwierzęta i ludzie.